pexels-pixabay-159397

Fotowoltaika dla firmPRĄD DROŻEJE ALE NIE DLA TWOJEJ FIRMY!
ZAOSZCZĘDŹ DO 90% NA RACHUNKACH ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ!

Ogrzewanie, oświetlenie, klimatyzacja, komputery, produkcja – wszystko zasilane prądem, który z roku na rok jest coraz droższy. Instalacja fotowoltaiczna na dachu lub gruncie Twojej firmy pozwoli zaoszczędzić kilkanaście tysięcy złotych w skali roku.

Dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz spółdzielni mieszkaniowych proponujemy instalacje PV o większych mocach, nawet do 2MW. Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę obejmującą: koncepcję, projekt i wykonawstwo.

Oferujemy także systemy fotowoltaiczne z magazynem energii, który zapewni nieprzerwaną dostawę własnego prądu nawet wówczas, gdy nie ma warunków do pracy paneli fotowoltaicznych.

System podłączenia ON-GRID umożliwi odprowadzenie nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej do sieci elektroenergetycznej. Dzięki temu rachunki za prąd w Twojej firmie będą jeszcze niższe.

Firmom, które posiadają nieużytki rolne o powierzchni co najmniej 2ha proponujemy projekt i budowę farmy fotowoltaicznej. Inwestycja w farmę fotowoltaiczną w perspektywie kilku lat przynosi realny dochód dla firmy ze sprzedaży energii elektrycznej.

Panele fotowoltaiczne pozwalają realnie zaoszczędzić na prądzie i zmniejszyć wysokość rachunków za energię nawet do – 90%

Korzyści dla Twojej firmy z fotowoltaiki

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to obecnie jedna z najlepszych decyzji ekonomicznych jakie podejmują duże, średnie i małe firmy. Wkład własny w instalację fotowoltaiczną w przypadku firm zwraca się stosunkowo szybko, niekiedy nawet w ciągu 3 lat. Co więcej, instalacja fotowoltaiczna po zamontowaniu i uruchomieniu nie generuje dodatkowych kosztów i jest niemal bezobsługowa.

Panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie Twojej firmy to szereg korzyści:

 Niższe rachunki za prąd nawet do 90%, jeśli firma korzysta także z magazynu energii. 
 Uniezależnienie się od przerw w dostawach prądu. 
 Zminimalizowanie wpływu podwyżek cen energii elektrycznej na budżet firmy.
 Większy prestiż Twojej firmy, która wpisze się w globalny trend innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań. 
 Oszczędność na energii elektrycznej to dodatkowe pieniądze na inwestycje w firmie. 
 Produkcja prądu na farmie fotowoltaicznej może przynieść znaczący zysk dla firmy.

Efekt ekonomiczny zastosowania instalacji będzie tym korzystniejszy, im więcej energii będzie zużywanej w firmie na bieżąco.

Więcej na temat kosztów i korzyści z inwestycji fotowoltaicznej znajdziesz na stronie CZY FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA?.

Dlaczego warto z nami współpracować

Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która zajęła się produkcją, sprzedażą i montażem urządzeń fotowoltaicznych w Polsce. Od ponad 10 lat dostarczamy firmom oraz jednostkom samorządu terytorialnego wysokiej jakości, kompleksowe usługi związane z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej.

Nasi certyfikowani instalatorzy OZE mają niezbędne umiejętności i wieloletnie doświadczenie, aby przygotować projekt optymalnie dopasowany do potrzeb firmy, a następnie sprawnie wykonać instalację na gruncie lub na dachu budynków.

Gwarantujemy wysoką estetykę prac instalacyjnych, 3-letnią gwarancję na montaż i aż 8-letnią gwarancję na konstrukcję, a także atrakcyjną ofertę cenową. Oferujemy urządzenia fotowoltaiczne wyłącznie renomowanych producentów, w również eleganckie panele Full Black.

Oferujemy usługi fotowoltaiczne na terenie miast Tarnów, Kraków, Rzeszów, Kielce i Katowice, oraz w okolicach.

Więcej na temat naszej firmy przeczytasz na stronach KIM JESTEŚMYHISTORIA,  REALIZACJE oraz REFERENCJE.

Gdzie działamy

Ekipy naszych certyfikowanych instalatorów OZE działają na terenie następujących województw: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i śląskie. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie koło Tarnowa (woj. małopolskie).

Dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm

Fotowoltaika w firmie to inwestycja, której koszty można zminimalizować korzystając z dotacji unijnych, regionalnych i gminnych. Ponadto, banki oferują firmom pożyczki i leasingi na inwestycje fotowoltaiczne na preferencyjnych warunkach.

Kwotę przeznaczoną jako wkład własny na zakup i montaż urządzeń fotowoltaicznych firma może zamortyzować w ramach programu dla przedsiębiorców „Pomoc de minimis”, a także odpisać od podstawy opodatkowania.  

Więcej na temat możliwości uzyskania finansowania przeczytasz na stronie FINANSOWANIE.

Jak wygląda współpraca z nami

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Ofertę dla firmy przygotowujemy bazując na jej potrzebach w zakresie redukcji opłat za energię elektryczną oraz możliwości inwestycyjnych. Zlecenie realizujemy kompleksowo, czyli od wizualizacji i projektu instalacji po jej montaż i uruchomienie. Zgłaszamy instalację fotowoltaiczną do zakładu energetycznego.

Masz pytania?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z tą inwestycją. Umów się na spotkanie lub rozmowę.

Etapy realizacji zlecenia

WSTĘPNA, BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zadzwoń i dowiedz się jakie rozwiązania fotowoltaiczne są optymalne dla Twojego domu i jaki będzie ich koszt.

WIZUALIZACJA I OFERTA

Zobacz swoją instalację fotowoltaiczną na ekranie komputera i zapoznaj się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb.

UMOWA

Podpisz z nami umowę na montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej zgodnej z wybraną przez Ciebie ofertą.

WIZJA LOKALNA

Czas na dokładne oględziny dachu budynku lub gruntu, gdzie zamontujemy Twoją instalację fotowoltaiczną.

PROJEKT I INNA DOKUMENTACJA

Sporządzamy projekt instalacji. Zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego i pomagamy uzyskać dofinansowanie.

MONTAŻ I ODBIÓR INSTALACJI

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do montażu i uruchomienia instalacji.

SATYSFAKCJA I UŻYTKOWANIE

Oszczędzaj na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia działania ekologicznej instalacji fotowoltaicznej.

Co o nas mówią

 • 5 star review  Dobra i fachowa obsługa na każdym etapie. Terminowość. Świetny kontakt. Konkurencyjna cena. Podsumowując - bez obaw godna polecenia firma! My jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂

  thumb Luki Koc
  1 marca, 2021

  5 star review  Dobra i fachowa obsługa na każdym etapie. Terminowość. Świetny kontakt. Konkurencyjna cena. Podsumowując - bez obaw godna polecenia firma! Ja jestem bardzo zadowolony.

  thumb Wojciech Trojanowski
  31 maja, 2021

  5 star review  Młody zgrany zespół znający się na swojej pracy, która została wykonana bardzo sprawnie. Instalacja działa bez zarzutów, klient w pełni zadowolony. Wszystkie informacje przekazane w sposób prosty i konkretny. Polecam 😁

  thumb mario hab
  11 września, 2021
 • 5 star review  Polecam gorąco i słonecznie 🙂 Już na etapie wyceny pełen profesjonalizm, pomoc w obsłudze z dostawcą energii. Montaż estetyczny i ekspresowy, ekipa zgrana, po pracach wszystko pięknie wysprzątane. Pomoc przy przygotowaniu się do wniosku Mój Prąd... no same plusiki.

  thumb Kasia F
  11 października, 2020

  5 star review  Pierwsza instalacja o mocy 8kw działa od sierpnia 2017, sukcesywnie zamontowane na różnych obiektach hale magazynowe, sklepy, naziemna instalacja, system nadążny (tracker)łącznie ponad 100kwh wszystko bez najmniejszego zarzutu, polecam 😁

  thumb Wojciech Dziurgot
  6 października, 2020

  5 star review  Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu. Począwszy od audytu, poprzez projekt oraz wycenę, aż do montażu (z dbałością o najmniejszy, pozornie mało istotny, szczegół) i uruchomienia instalacji. Dodatkowo wszystkie formalności, uzgodnienia, wnioski do ZE biorą na siebie. Szczerze polecam.

  thumb Paweł MLECZKO
  6 października, 2020
 • 5 star review  Instalacja zgodnie z ustalonym terminem ,szybko sprawnie, wszystko działa.

  thumb Paweł Juza
  11 listopada, 2020

  5 star review  Robota sama się broni, profesjonalnie wykonana instalacja, bardzo dobry kontakt. Polecam

  thumb Grzegorz Burdek
  24 października, 2020

  5 star review  Profesjonalny,szybki i czysty montaż oraz bardzo dobry kontakt z firmą.Polecam w 100%.Wszystko działa jak należy.

  thumb Alek Michał
  6 kwietnia, 2021
 • 5 star review  Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia, terminowość, szybki montaż, bardzo konkurencyjna oferta. Podsumowując, firma godna polecenia.

  thumb Adrian Trojanowski
  23 lutego, 2021

  5 star review  Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej, profesjonalne wykonanie montażu instalacji, polecam firmę PVTEC POLSKA SP. Z. O. O. wszystkim zainteresowanym.

  thumb Andrzej Wałęga
  1 grudnia, 2020

  5 star review  Firma w 100% godna polecenia! Zarówno cena, terminowość, jak i jakość wykonania bez zarzutu. Szczególne podziękowania dla ekipy montażowej, która szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonała instalację.

  thumb Tomasz Kwaśniak
  11 października, 2021

Masz pytania odnośnie paneli fotowoltaicznych?