Kim jesteśmy

BUDUJEMY ZIELONĄ PRZYSZŁOŚĆ NA SOLIDNYM DOŚWIADCZENIU.

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2010 roku dostarcza wysokiej jakości usługi w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń fotowoltaicznych na dachach budynków oraz gruncie. Zaufało nam już ponad 7 000 klientów indywidualnych oraz kilkanaście firm i instytucji, dla których wykonaliśmy projekty i montaż instalacji o mocach od 3 kW do 2 MW.

Ekipy naszych certyfikowanych instalatorów działają na terenie województw małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego. Osobiście można nas odwiedzić w Ostrowie k. Tarnowa, gdzie mieści się główna siedziba firmy PVTEC.

Misją firmy PVTEC jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług fotowoltaicznych oraz promowanie rozwoju zielonej energii w Polsce.

Stanowimy zgrany zespół specjalistów, a o fotowoltaice wiemy wszystko.  Oferowane przez nas rozwiązania w pełni odpowiadają potrzebom Klientów oraz gwarantują im maksymalny zwrot inwestycji w możliwie krótkim czasie.

Działamy na rynku zielonej energii już od ponad 11 lat, dzięki czemu świetnie znamy branżę fotowoltaiczną w Polsce, zarówno od strony technicznej, jak i prawnej.

Oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż urządzeń fotowoltaicznych, ale także ciekawe rozwiązania projektowe oraz fachowe doradztwo.

Wyróżnia nas solidność, duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Niewątpliwie są to atuty doceniane przez Klientów. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie na temat usług firmy PVTEC Tarnów.

Dysponujemy 10 grupami montażowymi oraz zapleczem logistycznym, co pozwala nam sprawnie realizować zlecenia montażu, a także sprzedawać urządzenia OZE niezależnym instalatorom. Oprócz paneli fotowoltaicznych renomowanych producentów, oferujemy również magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Jesteśmy dumni, że firma PVTEC jest częścią globalnego trendu ku zielonej przyszłości i wierzymy, że energia produkowana ze słońca to przyszłość energetyki w Polsce.

Jeśli jesteś przekonany, że wybór firmy PVTEC to dobry wybór – ZADZWOŃ i umów się na  BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.  Świadczymy usługi fotowoltaiczne w miastach Tarnów, Kraków, Kielce, Rzeszów i Katowice, oraz okolicach.

Rzetelność i jakość produktu

Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami paneli fotowoltaicznych, inwerterów oraz innych podzespołów. Oferowane przez nas produkty odznaczają się dobrymi wynikami w międzynarodowych testach jakości oraz wysokimi wskaźnikami wydajności, niezawodności i opłacalności. Naszym priorytetem jest, aby Klienci byli zadowoleni zarówno z naszej pracy, jak i z zamontowanych urządzeń fotowoltaicznych.

Więcej informacji na temat jakości naszych produktów fotowoltaicznych znajdziesz na stronie PRODUCENCI.

Szeroka wiedza i bogate doświadczenie

Zespół PVTEC Tarnów składa się z certyfikowanych instalatorów systemów fotowoltaicznych, którzy profesjonalnie zaprojektują i zamontują instalację fotowoltaiczną o każdej mocy i wielkości. Nasza dogłębna znajomość działania paneli PV oraz ponad 10-letnie doświadczenie w branży gwarantują, że Klient otrzyma urządzenia i rozwiązania optymalnie dopasowane do swoich potrzeb.

Więcej informacji na temat doświadczenia pracowników PVTEC znajdziesz na stronach HISTORIA oraz REALIZACJE.

Elastyczne podejścia do klienta

Dla nas każdy Klient jest ważny. Dlatego zanim przystąpimy do realizacji zlecenia dokładnie analizujemy potrzeby i możliwości Klienta. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania, które zapewnią maksymalny zysk z inwestycji oraz estetyczny wygląd instalacji. Nigdy nie proponujemy technologii nadmiarowych, za to chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie fotowoltaiki.

Więcej informacji o naszej współpracy z Klientami znajdziesz na stronie REFERENCJE.

0

LAT NA RYNKU

0

WYKONANYCH INSTALACJI

0

KLIENTÓW, KTÓRZY NAS POLECAJĄ