Kim jesteśmy

BUDUJEMY ZIELONĄ PRZYSZŁOŚĆ NA SOLIDNYM DOŚWIADCZENIU.

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2010 roku dostarcza wysokiej jakości usługi w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń fotowoltaicznych na dachach budynków oraz gruncie. Zaufało nam już ponad 2 000 klientów indywidualnych oraz kilkanaście firm i instytucji, dla których wykonaliśmy projekty i montaż instalacji o mocach od 3 kW do 2 MW.

Ekipy naszych certyfikowanych instalatorów działają na terenie województw małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego. Osobiście można nas odwiedzić w Ostrowie k. Tarnowa, gdzie mieści się biuro firmy PVTEC.

Misją firmy PVTEC jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług fotowoltaicznych oraz promowanie rozwoju zielonej energii w Polsce.

Stanowimy zgrany zespół specjalistów, a o fotowoltaice wiemy wszystko.  Oferowane przez nas rozwiązania w pełni odpowiadają potrzebom Klientów oraz gwarantują im maksymalny zwrot inwestycji w możliwie krótkim czasie.

Działamy na rynku zielonej energii już od ponad 10 lat, dzięki czemu świetnie znamy branżę fotowoltaiczną w Polsce, zarówno od strony technicznej, jak i prawnej.

Oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż urządzeń fotowoltaicznych, ale także ciekawe rozwiązania projektowe oraz fachowe doradztwo.

Wyróżnia nas solidność, duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Niewątpliwie są to atuty doceniane przez Klientów. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie na temat usług firmy PVTEC Tarnów.

Dysponujemy 10 grupami montażowymi oraz zapleczem logistycznym, co pozwala nam sprawnie realizować zlecenia montażu, a także sprzedawać urządzenia OZE niezależnym instalatorom. Oprócz paneli fotowoltaicznych renomowanych producentów, oferujemy również magazyny energii oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

Jesteśmy dumni, że firma PVTEC jest częścią globalnego trendu ku zielonej przyszłości i wierzymy, że energia produkowana ze słońca to przyszłość energetyki w Polsce.

Jeśli jesteś przekonany, że wybór firmy PVTEC to dobry wybór – ZADZWOŃ i umów się na  BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.  Świadczymy usługi fotowoltaiczne w miastach Tarnów, Kraków, Kielce, Rzeszów i Katowice, oraz okolicach.

Rzetelności i jakości produktu

Zaufało nam już kilka tysięcy klientów prywatnych i instytucjonalnych. Od wielu lat współpracujemy w najlepszymi producentami paneli fotowoltaicznych, inwerterów oraz innych podzespołów.

Szeroka wiedza i bogate doświadczenie

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie przy doborze urządzeń, projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie, łącznie z farmami PV o mocy > 1 MWp.

Elastycznego podejścia do klienta

Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasi doradcy analizują wszystkie aspekty tak, aby jak najlepiej i jak najkorzystniej dobrać ofertę do Państwa potrzeb i możliwości.

0

LAT NA RYNKU

0

ZAINSTALOWANEJ MOCY FOTOWOLTAICZNEJ

[ kWp ]

0

WYPRODUKOWANEJ ENERGII

[ MWh ]