Klimatyzacja

komfort termiczny w Twoim domu oraz biurze

Oferujemy sprzedaż oraz  montaż klimatyzatorów renomowanych producentów: GREE, Mitsubishi, LG oraz Retenso. Współpracując z nami masz gwarancję, że klimatyzacja w Twoim domu lub firmie będzie wydajna i sprawna przez kolejne lata.

Nie wiesz jakie urządzenie wybrać lub gdzie je zamontować?

Zadzwoń do nas. Specjaliści PVTEC przeprowadzą wizję lokalną i doradzą w zakresie sprzętu oraz jego rozmieszczenia w mieszkaniu czy firmie. Dzięki temu, masz pewność, że Twoja instalacja będzie pracowała efektywnie, utrzymując w pomieszczeniach komfortową temperaturę.

Klimatyzacja z PVTEC – dlaczego warto?

Dobór odpowiedniego klimatyzatora oraz jego montaż warto powierzyć fachowcom. Dzięki temu unikniesz problemów związanych z nieprawidłowym działaniem urządzenia. PVTEC tworzy zespół specjalistów mających dużą wiedzę i doświadczenie w sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznej oraz klimatyzacji.

Doradzimy, dobierzemy odpowiednie urządzenie i fachowo zamontujemy klimatyzację wszędzie tam,

gdzie wysoka temperatura przeszkadza w pracy oraz odpoczynku.

Zapraszamy do kontaktu:

Gdzie montujemy klimatyzatory:

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w:

domach jednorodzinnych
oraz wielorodzinnych

mieszkaniach

firmach
i zakładach produkcyjnych

hotelach, restauracjach
i kawiarniach

w lokalach
usługowych

centrach
fitness

centrach
medycznych

Klimatyzatory, które oferujemy są wydajne, ciche i funkcjonalne. Stabilnie utrzymują zadaną temperaturę w pomieszczeniu, zapewniając komfort termiczny zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dlaczego warto wybrać klimatyzator renomowanych producentów?

Na rynku jest dostępnych wiele klimatyzatorów, które różnią się wyglądem i cenami. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie działać efektywnie i bezawaryjnie przez długie lata, warto kupić klimatyzator znanych producentów. Wybierając urządzenie takich marek jak GREE, Mitsubishi, LG oraz Retenso otrzymujesz wysoką funkcjonalność w rozsądnej cenie.

Komfort termiczny
w ciągu dnia i nocy

Wiadomo, że w nagrzanym pomieszczeniu spada nasza wydajność pracy, traci się chęć do działania, a w nocy kiepsko się śpi. Klimatyzacja błyskawicznie obniża temperaturę w pomieszczeniu, zapewniając kojący chłód przez cały dzień i noc. Urządzenie świetnie sprawdza się w mieszkaniach i biurach zlokalizowanych na poddaszu oraz mocno nasłonecznionych (okna wychodzące na południe). Klimatyzacja przydaje się również w chłodne dni. Dzięki niej szybko podniesiesz temperaturę w otoczeniu bez konieczności włączania ogrzewania gazowego.

Możliwość zaprogramowania klimatyzatora i zdalnej obsługi

Nowoczesne klimatyzatory mają funkcje programowania oraz zdalnej obsługi urządzenia. Możesz zaprogramować klimatyzator, aby automatycznie załączał się i wyłączał o określonych godzinach w poszczególne dni tygodnia. Dzięki temu, już po przekroczeniu progu mieszkania czy biura poczujesz przyjemny chłód. Zdalne sterowanie pozwala obsługiwać klimatyzator za pomocą pilota lub aplikacji na telefonie.

Dobra jakość
powietrza

Klimatyzator pobiera świeże powietrze z zewnątrz. Dzięki temu, w pomieszczeniu jest stała cyrkulacja powietrza zapewniając komfortowe warunki do pracy i odpoczynku.

Jeśli szukasz solidnej firmy, która doradzi, profesjonalnie zaprojektuje i wykona instalację klimatyzacji, a także pomoże w przypadku problemów z urządzeniem, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem

Skontakuj się z nami!

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe a skontaktujemy się z Tobą aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Twoje dane zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z naszej strony!