Hurtownia

CHCESZ ZBUDOWAĆ WŁASNĄ ELEKTROWNIĘ PV? Z NAMI TO PROSTE! WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY FOTOWOLTAICZNE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU.

Firma PVTEC oferuje sprzedaż zestawów fotowoltaicznych oraz poszczególnych elementów instalacji PV do samodzielnego montażu.

U nas możesz zaopatrzyć się w panele fotowoltaiczne oraz inwertery renomowanych producentów: LONGi, Q-CELLs, Jinko, Fronius, Huawei oraz SolarEdge. Produkty tych firm od lat uzyskują bardzo dobre oceny w testach wydajności, niezawodności i wiarygodności PVEL. Wysoka jakość elementów fotowoltaicznych stanowi gwarancję wieloletniej, bezawaryjnej pracy instalacji PV, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Oferujemy także panele monokrystaliczne Full Black, które harmonijnie komponują się z dachówką o różnej kolorystyce. Panele Full Black są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na minimalnej ingerencji w estetykę dachu.

Więcej informacji na temat jakości paneli PV i inwerterów, które możesz u nas kupić i samodzielnie zamontować, znajdziesz na stronie PRODUCENCI.

Produkty do samodzielnego montażu instalacji fotowoltaicznej

ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE O DOWOLNEJ MOCY

W skład zestawu fotowoltaicznego wchodzą:

Uwaga! Oferujemy doradztwo w zakresie doboru elementów zestawu fotowoltaicznego tak, aby samodzielnie zmontowana instalacja PV miała wymaganą moc. System montażowy na dach dobieramy w zależności od rodzaju i nachylenia dachu: blachodachówka, dachówka, blacha trapezowa, dach płaski.

PANELE FOTOWOLTAICZNE

Oferujemy panele fotowoltaiczne renomowanych producentów LONGi lub Q-CELLs, również w wersji Full Black.

Panele LONGi, Jinko i Q-CELLs zachowują 85% wydajności początkowej nawet po 25 latach użytkowania, uzyskują także najwyższe oceny w światowych tekstach niezawodności, wydajności i wiarygodności. Panele firmy LONGi i Jinko są nieco tańsze w zakupie.

Oferujemy doradztwo w zakresie doboru liczby oraz mocy paneli PV tak, aby instalacja fotowoltaiczna w pełni pokrywała zapotrzebowanie firmy lub gospodarstwa domowego na energię elektryczną.

INWERTERY FOTOWOLTAICZNE

Oferujemy inwertery fotowoltaiczne renomowanych producentów FRONIUS, HUAWEI oraz SOLAREDGE.

Inwertery tych producentów są bezpieczne, wydajne i bardzo rzadko ulegają awarii. Dlatego od lat cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku produktów fotowoltaicznych.

Proponujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego inwertera do mocy instalacji PV.

SYSTEMY MONTAŻOWE NA DACH

Oferujemy kompletne systemy montażowe na różne rodzaje dachów: blachodachówka, dachówka, blacha trapezowa, dach płaski.

Proponujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego systemu montażowego w zależności od rodzaju i nachylenia dachu.

KONSTRUKCJE MONTAŻOWE NAZIEMNE

Oferujemy kompletne konstrukcje montażowe naziemne.

Proponujemy doradztwo w zakresie rodzaju i wielkości konstrukcji do zamontowania paneli PV na gruncie.

Skontakuj się z nami!

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe a skontaktujemy się z Tobą aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Twoje dane zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z naszej strony!