Fotowoltaika dla domu

PRĄD DROŻEJE FOTOWOLTAIKA TANIEJE!

Masz dom i chcesz obniżyć wysokie rachunki za energię elektryczną? Zbuduj z naszą pomocą własną „elektrownię” fotowoltaiczną.

Dla gospodarstw domowych oraz rolniczych proponujemy instalacje fotowoltaiczne o mocy od 3kW do 10kW lub od 10kW do 50kW. Domowa „elektrownia” pozwoli Ci zaoszczędzić w skali roku od 2000 zł w przypadku instalacji o małej mocy, aż do 7000 zł, jeśli zdecydujesz się na instalację o większej mocy. 

Oferujemy system podłączenia ON-GRID, który odprowadzi nadwyżkę wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną energii do sieci elektroenergetycznej. Operator sieci (Tauron lub PGE) uwzględni w rozliczeniach roczną produkcję z Twojej instalacji PV dzięki czemu jeszcze bardziej obniżysz rachunki za prąd.

Osobom, które chcą uzyskać maksymalny zwrot kosztów inwestycji proponujemy system fotowoltaiczny z magazynem energii. Dzięki magazynowi energii zasilisz dom z własnego źródła prądu nawet wówczas, gdy nie ma warunków do pracy paneli fotowoltaicznych.

Osobom, którym zależy na taniej energii elektrycznej, ale obawiają się, że panele PV zaburzą estetykę dachu oferujemy panele Full Black.  Panele Full Black składają się z idealnie czarnych płytek, dzięki czemu harmonijnie komponują się z dachem i elewacją budynku bez względu na ich kolorystykę.

Panele fotowoltaiczne pozwalają realnie zaoszczędzić na prądzie i zmniejszyć wysokość rachunków za energię nawet do – 90%

Co zyskujesz stawiając na fotowoltaikę?

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to projekt, który w przeciągu kilku lat zaczyna przynosić wymierne korzyści finansowe. Co więcej, fotowoltaika jest nie tylko opłacalna i ekologiczna, ale po zamontowaniu i uruchomieniu nie generuje dodatkowych kosztów i jest bezobsługowa.

Panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie to szereg korzyści:

Efekt ekonomiczny zastosowania instalacji będzie tym korzystniejszy, im więcej energii będzie zużywanej w budynku na bieżąco.

Więcej na temat kosztów i korzyści z inwestycji fotowoltaicznej znajdziesz na stronie CZY FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA?

Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki

Prywatna instalacja fotowoltaiczna choć stanowi atrakcyjną, zieloną alternatywę dla energetycznych gigantów produkujących prąd w wyniku spalania węgla, wciąż może stanowić wyzwanie finansowe. Dlatego zachęcamy do skorzystania z różnych form finansowania oraz bezzwrotnych dotacji dla osób fizycznych, które oferują banki, Ministerstwo Klimatu i ŚrodowiskaNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz programy miast i gmin.

Firma PVTEC Tarnów oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji do inwestycji fotowoltaicznej w ramach programu „Mój prąd” oraz z Urzędu Miasta Tarnów.

Więcej na temat możliwości uzyskania finansowania przeczytasz na stronie FINANSOWANIE.

Gdzie działamy?

Ekipy naszych certyfikowanych instalatorów OZE działają na terenie następujących województw: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i śląskie. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie koło Tarnowa (woj. małopolskie).

Jak wygląda współpraca z nami

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Na podstawie rocznego zużycia prądu w Twoim domu lub gospodarstwie zaproponujemy odpowiednie rozwiązania fotowoltaiczne.  Zajmiemy się nie tylko montażem i uruchomieniem instalacji, ale także pomożemy wypełnić wniosek o dofinansowanie oraz zgłosimy Twoją instalację do zakładu energetycznego.

Więcej na temat naszej firmy przeczytasz na stronach KIM JESTEŚMY?HISTORIA,  REALIZACJE oraz REFERENCJE.

Etapy realizacji zlecenia

Wstępna,
bezpłatna
konsultacja

Zadzwoń i dowiedz się jakie rozwiązania fotowoltaiczne są optymalne dla Twojego domu i jaki będzie ich koszt.

wizualizacja
i oferta

Zobacz swoją instalację fotowoltaiczną na ekranie komputera i zapoznaj się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb.

umowa

Podpisz z nami umowę na montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej zgodnej z wybraną przez Ciebie ofertą.

wizja
lokalna

Czas na dokładne oględziny dachu budynku lub gruntu, gdzie zamontujemy Twoją instalację fotowoltaiczną.

projekt i inna
dokumentacja

Sporządzamy projekt instalacji. Zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego i pomagamy uzyskać dofinansowanie.

montaż i odbiór
instalacji

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do montażu i uruchomienia instalacji.

satysfakcja
i użytkowanie

Oszczędzaj na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia działania ekologicznej instalacji fotowoltaicznej.

Skontakuj się z nami!

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe a skontaktujemy się z Tobą aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Twoje dane zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z naszej strony!