Fotowoltaika dla firm

PRĄD DROŻEJE ALE NIE DLA TWOJEJ FIRMY!
ZAOSZCZĘDŹ DO 90% NA RACHUNKACH ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ!

Ogrzewanie, oświetlenie, klimatyzacja, komputery, produkcja – wszystko zasilane prądem, który z roku na rok jest coraz droższy. Instalacja fotowoltaiczna na dachu lub gruncie Twojej firmy pozwoli zaoszczędzić kilkanaście tysięcy złotych w skali roku.

Dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz spółdzielni mieszkaniowych proponujemy instalacje PV o większych mocach, nawet do 2MW. Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę obejmującą: koncepcję, projekt i wykonawstwo.

Oferujemy także systemy fotowoltaiczne z magazynem energii, który zapewni nieprzerwaną dostawę własnego prądu nawet wówczas, gdy nie ma warunków do pracy paneli fotowoltaicznych.

System podłączenia ON-GRID umożliwi odprowadzenie nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej do sieci elektroenergetycznej. Dzięki temu rachunki za prąd w Twojej firmie będą jeszcze niższe.

Firmom, które posiadają nieużytki rolne o powierzchni co najmniej 2ha proponujemy projekt i budowę farmy fotowoltaicznej. Inwestycja w farmę fotowoltaiczną w perspektywie kilku lat przynosi realny dochód dla firmy ze sprzedaży energii elektrycznej.

Panele fotowoltaiczne pozwalają realnie zaoszczędzić na prądzie i zmniejszyć wysokość rachunków za energię nawet do – 90%

Korzyści dla Twojej firmy z fotowoltaiki

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to obecnie jedna z najlepszych decyzji ekonomicznych jakie podejmują duże, średnie i małe firmy. Wkład własny w instalację fotowoltaiczną w przypadku firm zwraca się stosunkowo szybko, niekiedy nawet w ciągu 3 lat. Co więcej, instalacja fotowoltaiczna po zamontowaniu i uruchomieniu nie generuje dodatkowych kosztów i jest niemal bezobsługowa.

Panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie Twojej firmy to szereg korzyści:

Efekt ekonomiczny zastosowania instalacji będzie tym korzystniejszy, im więcej energii będzie zużywanej w firmie na bieżąco.

Więcej na temat kosztów i korzyści z inwestycji fotowoltaicznej znajdziesz na stronie CZY FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA?

Dlaczego warto z nami współpracować

Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która zajęła się produkcją, sprzedażą i montażem urządzeń fotowoltaicznych w Polsce. Od ponad 10 lat dostarczamy firmom oraz jednostkom samorządu terytorialnego wysokiej jakości, kompleksowe usługi związane z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej.

Nasi certyfikowani instalatorzy OZE mają niezbędne umiejętności i wieloletnie doświadczenie, aby przygotować projekt optymalnie dopasowany do potrzeb firmy, a następnie sprawnie wykonać instalację na gruncie lub na dachu budynków.

Gwarantujemy wysoką estetykę prac instalacyjnych, 3-letnią gwarancję na montaż i aż 8-letnią gwarancję na konstrukcję, a także atrakcyjną ofertę cenową. Oferujemy urządzenia fotowoltaiczne wyłącznie renomowanych producentów, w również eleganckie panele Full Black.

Oferujemy usługi fotowoltaiczne na terenie miast Tarnów, Kraków, Rzeszów, Kielce i Katowice, oraz w okolicach.

Więcej na temat naszej firmy przeczytasz na stronach KIM JESTEŚMYHISTORIA,  REALIZACJE oraz REFERENCJE.

Gdzie działamy?

Ekipy naszych certyfikowanych instalatorów OZE działają na terenie następujących województw: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i śląskie. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie koło Tarnowa (woj. małopolskie).

Dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm

Fotowoltaika w firmie to inwestycja, której koszty można zminimalizować korzystając z dotacji unijnych, regionalnych i gminnych. Ponadto, banki oferują firmom pożyczki i leasingi na inwestycje fotowoltaiczne na preferencyjnych warunkach.

Kwotę przeznaczoną jako wkład własny na zakup i montaż urządzeń fotowoltaicznych firma może zamortyzować w ramach programu dla przedsiębiorców „Pomoc de minimis”, a także odpisać od podstawy opodatkowania.  

Więcej na temat możliwości uzyskania finansowania przeczytasz na stronie FINANSOWANIE.

Jak wygląda współpraca z nami

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Ofertę dla firmy przygotowujemy bazując na jej potrzebach w zakresie redukcji opłat za energię elektryczną oraz możliwości inwestycyjnych. Zlecenie realizujemy kompleksowo, czyli od wizualizacji i projektu instalacji po jej montaż i uruchomienie. Zgłaszamy instalację fotowoltaiczną do zakładu energetycznego.

Etapy realizacji zlecenia

Wstępna,
bezpłatna
konsultacja

Zadzwoń i dowiedz się jakie rozwiązania fotowoltaiczne są optymalne dla Twojego domu i jaki będzie ich koszt.

wizualizacja
i oferta

Zobacz swoją instalację fotowoltaiczną na ekranie komputera i zapoznaj się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb.

umowa

Podpisz z nami umowę na montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej zgodnej z wybraną przez Ciebie ofertą.

wizja
lokalna

Czas na dokładne oględziny dachu budynku lub gruntu, gdzie zamontujemy Twoją instalację fotowoltaiczną.

projekt i inna
dokumentacja

Sporządzamy projekt instalacji. Zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego i pomagamy uzyskać dofinansowanie.

montaż i odbiór
instalacji

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do montażu i uruchomienia instalacji.

satysfakcja
i użytkowanie

Oszczędzaj na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia działania ekologicznej instalacji fotowoltaicznej.

Skontakuj się z nami!

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe a skontaktujemy się z Tobą aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Twoje dane zostaną wykorzystane jedynie do kontaktu z naszej strony!