Mapa instalacji

Firma PVTEC Tarnów zaprojektowała i zamontowała ponad 3 000 instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków oraz na gruncie o mocach od 3kW do 2MW.

Zbudowane przez nas elektrownie fotowoltaiczne możesz zobaczyć na terenie województw małopolskiego (fotowoltaika Kraków), świętokrzyskiego (fotowoltaika Kielce), podkarpackiego (fotowotlaika Rzeszów) i śląskiego (fotowoltaika Katowice).

Jeśli szukasz solidnej firmy, która zaprojektuje i zamontuje instalację fotowoltaiczną optymalną dla Twojej firmy lub gospodarstwa domowego i rolnego to ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Zapraszamy do zapoznania się z mapą naszych instalacji.

Rzetelności i jakości produktu

Zaufało nam już kilka tysięcy klientów prywatnych i instytucjonalnych. Od wielu lat współpracujemy w najlepszymi producentami paneli fotowoltaicznych, inwerterów oraz innych podzespołów.

Szeroka wiedza i bogate doświadczenie

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie przy doborze urządzeń, projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie, łącznie z farmami PV o mocy > 1 MWp.

Elastycznego podejścia do klienta

Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasi doradcy analizują wszystkie aspekty tak, aby jak najlepiej i jak najkorzystniej dobrać ofertę do Państwa potrzeb i możliwości.

0

lat na rynku

0

ZAINSTALOWANEJ MOCY FOTOWOLTAICZNEJ

[kWp]

0

WYPRODUKOWANEJ ENERGII

[ MWh]