dla-domu

Fotowoltaika dla domuPrąd drożeje fotowoltaika tanieje!

Masz dom i chcesz obniżyć wysokie rachunki za energię elektryczną? Zbuduj z naszą pomocą własną „elektrownię” fotowoltaiczną.

Dla gospodarstw domowych oraz rolniczych proponujemy instalacje fotowoltaiczne o mocy od 3kW do 10kW lub od 10kW do 50kW. Domowa „elektrownia” pozwoli Ci zaoszczędzić w skali roku od 2000 zł w przypadku instalacji o małej mocy, aż do 7000 zł, jeśli zdecydujesz się na instalację o większej mocy. 

Oferujemy system podłączenia ON-GRID, który odprowadzi nadwyżkę wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną energii do sieci elektroenergetycznej. Operator sieci (Tauron lub PGE) uwzględni w rozliczeniach roczną produkcję z Twojej instalacji PV dzięki czemu jeszcze bardziej obniżysz rachunki za prąd.

Osobom, które chcą uzyskać maksymalny zwrot kosztów inwestycji proponujemy system fotowoltaiczny z magazynem energii. Dzięki magazynowi energii zasilisz dom z własnego źródła prądu nawet wówczas, gdy nie ma warunków do pracy paneli fotowoltaicznych.

Osobom, którym zależy na taniej energii elektrycznej, ale obawiają się, że panele PV zaburzą estetykę dachu oferujemy panele Full Black.  Panele Full Black składają się z idealnie czarnych płytek, dzięki czemu harmonijnie komponują się z dachem i elewacją budynku bez względu na ich kolorystykę.

Panele fotowoltaiczne pozwalają realnie zaoszczędzić na prądzie i zmniejszyć wysokość rachunków za energię nawet do – 90%

Co zyskujesz stawiając na fotowoltaikę

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to projekt, który w przeciągu kilku lat zaczyna przynosić wymierne korzyści finansowe. Co więcej, fotowoltaika jest nie tylko opłacalna i ekologiczna, ale po zamontowaniu i uruchomieniu nie generuje dodatkowych kosztów i jest bezobsługowa.

Panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie to szereg korzyści:

 Dużo mniej zapłacisz za prąd.
 Zwiększy się wartość Twojej nieruchomości.
 Zmniejszy wpływ ciągłego wzrostu cen energii na Twój domowy budżet.
 Uniezależnisz się od przerw w dostawach prądu.
 Dołączysz do światowego trendu innowacyjnych rozwiązań ekologicznych.

Efekt ekonomiczny zastosowania instalacji będzie tym korzystniejszy, im więcej energii będzie zużywanej w budynku na bieżąco.

Więcej na temat kosztów i korzyści z inwestycji fotowoltaicznej znajdziesz na stronie CZY FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA?.

Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki

Prywatna instalacja fotowoltaiczna choć stanowi atrakcyjną, zieloną alternatywę dla energetycznych gigantów produkujących prąd w wyniku spalania węgla, wciąż może stanowić wyzwanie finansowe. Dlatego zachęcamy do skorzystania z różnych form finansowania oraz bezzwrotnych dotacji dla osób fizycznych, które oferują banki, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz programy miast i gmin.

Firma PVTEC Tarnów oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji do inwestycji fotowoltaicznej w ramach programu „Mój prąd” oraz z Urzędu Miasta Tarnów.

Więcej na temat możliwości uzyskania finansowania przeczytasz na stronie FINANSOWANIE.

Gdzie działamy

Ekipy naszych certyfikowanych instalatorów OZE działają na terenie następujących województw: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i śląskie. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie koło Tarnowa (woj. małopolskie).

Jak wygląda współpraca z nami

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Na podstawie rocznego zużycia prądu w Twoim domu lub gospodarstwie zaproponujemy odpowiednie rozwiązania fotowoltaiczne.  Zajmiemy się nie tylko montażem i uruchomieniem instalacji, ale także pomożemy wypełnić wniosek o dofinansowanie oraz zgłosimy Twoją instalację do zakładu energetycznego.

Więcej na temat naszej firmy przeczytasz na stronach KIM JESTEŚMY?HISTORIA,  REALIZACJE oraz REFERENCJE.

Masz pytania?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z tą inwestycją. Umów się na spotkanie lub rozmowę.

Etapy realizacji zlecenia

WSTĘPNA, BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zadzwoń i dowiedz się jakie rozwiązania fotowoltaiczne są optymalne dla Twojego domu i jaki będzie ich koszt.

WIZUALIZACJA I OFERTA

Zobacz swoją instalację fotowoltaiczną na ekranie komputera i zapoznaj się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb.

UMOWA

Podpisz z nami umowę na montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej zgodnej z wybraną przez Ciebie ofertą.

WIZJA LOKALNA

Czas na dokładne oględziny dachu budynku lub gruntu, gdzie zamontujemy Twoją instalację fotowoltaiczną.

PROJEKT I INNA DOKUMENTACJA

Sporządzamy projekt instalacji. Zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego i pomagamy uzyskać dofinansowanie.

MONTAŻ I ODBIÓR INSTALACJI

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do montażu i uruchomienia instalacji.

SATYSFAKCJA I UŻYTKOWANIE

Oszczędzaj na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia działania ekologicznej instalacji fotowoltaicznej.

Co o nas mówią

 • 5 star review  Firma konkretna kadra montażystów młoda ale wiedza co robią,Pani w biurze tez wie co i jakie dokumenty potrzebuje. Wszystko zgodnie z ustaleniami i całość materiałów ktorych użyto do wykonania wysoka półka i cena bardzo dobra. Pan Piotr nie owija w bawełnę tylko konkretnie. Bardzo polecam.

  thumb Sylwester Smosna
  22 lipca, 2021

  5 star review  Jak dla mnie to kontakt z tą Firmą od samego początku do końca (a trwało to zaledwie 10 dni) to po prostu rewelacja. Konkretny i kompetentny Właściciel , szybkie oferty ( trzy) no i wykonanie. Szybkość i estetyka wykonania, profesjonalni i wyposażeni w odpowiednie narzędzia monterzy. Polecam tą Firmę.

  thumb Romek Roman
  30 marca, 2021

  5 star review  Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia, terminowość, szybki montaż, bardzo konkurencyjna oferta. Podsumowując, firma godna polecenia.

  thumb Adrian Trojanowski
  23 lutego, 2021
 • 5 star review  Prace wykonane profesjonalnie w terminie , cena konkurencyjna , miła i profesjonalna obsługa - polecam

  thumb Stanisław Korman
  8 kwietnia, 2021

  5 star review  Dobra i fachowa obsługa na każdym etapie. Terminowość. Świetny kontakt. Konkurencyjna cena. Podsumowując - bez obaw godna polecenia firma! My jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂

  thumb Luki Koc
  1 marca, 2021

  5 star review  Pierwsza instalacja o mocy 8kw działa od sierpnia 2017, sukcesywnie zamontowane na różnych obiektach hale magazynowe, sklepy, naziemna instalacja, system nadążny (tracker)łącznie ponad 100kwh wszystko bez najmniejszego zarzutu, polecam 😁

  thumb Wojciech Dziurgot
  6 października, 2020
 • 5 star review  Super firma.

  thumb Andrzej Jóźwiak
  18 października, 2021

  5 star review  Firma w 100% godna polecenia! Zarówno cena, terminowość, jak i jakość wykonania bez zarzutu. Szczególne podziękowania dla ekipy montażowej, która szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonała instalację.

  thumb Tomasz Kwaśniak
  11 października, 2021

  5 star review  Firma godna polecenia, montaż bardzo sprawny i czysty jak również estetyczny, panowie zwracają uwagę na szczegóły, dokładnie wyjaśnili działanie aplikacji pozwalającej kontrolować pracę instalacji. Terminowe wykonanie pracy, idealny kontakt. Cena zadowalająca, instalacja pracuje prawidłowo. Jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tej firmy. Gorąco polecam!

  thumb Malgorzata Ropska
  19 marca, 2021
 • 5 star review  Profesjonalny,szybki i czysty montaż oraz bardzo dobry kontakt z firmą.Polecam w 100%.Wszystko działa jak należy.

  thumb Alek Michał
  6 kwietnia, 2021

  5 star review  Młody zgrany zespół znający się na swojej pracy, która została wykonana bardzo sprawnie. Instalacja działa bez zarzutów, klient w pełni zadowolony. Wszystkie informacje przekazane w sposób prosty i konkretny. Polecam 😁

  thumb mario hab
  11 września, 2021

  5 star review  Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu. Począwszy od audytu, poprzez projekt oraz wycenę, aż do montażu (z dbałością o najmniejszy, pozornie mało istotny, szczegół) i uruchomienia instalacji. Dodatkowo wszystkie formalności, uzgodnienia, wnioski do ZE biorą na siebie. Szczerze polecam.

  thumb Paweł MLECZKO
  6 października, 2020

Masz pytania odnośnie paneli fotowoltaicznych?