dla-domu

Fotowoltaika dla domuPrąd drożeje fotowoltaika tanieje!

Masz dom i chcesz obniżyć wysokie rachunki za energię elektryczną? Zbuduj z naszą pomocą własną „elektrownię” fotowoltaiczną.

Dla gospodarstw domowych oraz rolniczych proponujemy instalacje fotowoltaiczne o mocy od 3kW do 10kW lub od 10kW do 50kW. Domowa „elektrownia” pozwoli Ci zaoszczędzić w skali roku od 2000 zł w przypadku instalacji o małej mocy, aż do 7000 zł, jeśli zdecydujesz się na instalację o większej mocy. 

Oferujemy system podłączenia ON-GRID, który odprowadzi nadwyżkę wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną energii do sieci elektroenergetycznej. Operator sieci (Tauron lub PGE) uwzględni w rozliczeniach roczną produkcję z Twojej instalacji PV dzięki czemu jeszcze bardziej obniżysz rachunki za prąd.

Osobom, które chcą uzyskać maksymalny zwrot kosztów inwestycji proponujemy system fotowoltaiczny z magazynem energii. Dzięki magazynowi energii zasilisz dom z własnego źródła prądu nawet wówczas, gdy nie ma warunków do pracy paneli fotowoltaicznych.

Osobom, którym zależy na taniej energii elektrycznej, ale obawiają się, że panele PV zaburzą estetykę dachu oferujemy panele Full Black.  Panele Full Black składają się z idealnie czarnych płytek, dzięki czemu harmonijnie komponują się z dachem i elewacją budynku bez względu na ich kolorystykę.

Panele fotowoltaiczne pozwalają realnie zaoszczędzić na prądzie i zmniejszyć wysokość rachunków za energię nawet do – 90%

Co zyskujesz stawiając na fotowoltaikę

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to projekt, który w przeciągu kilku lat zaczyna przynosić wymierne korzyści finansowe. Co więcej, fotowoltaika jest nie tylko opłacalna i ekologiczna, ale po zamontowaniu i uruchomieniu nie generuje dodatkowych kosztów i jest bezobsługowa.

Panele fotowoltaiczne na dachu lub gruncie to szereg korzyści:

 Dużo mniej zapłacisz za prąd.
 Zwiększy się wartość Twojej nieruchomości.
 Zmniejszy wpływ ciągłego wzrostu cen energii na Twój domowy budżet.
 Uniezależnisz się od przerw w dostawach prądu.
 Dołączysz do światowego trendu innowacyjnych rozwiązań ekologicznych.

Efekt ekonomiczny zastosowania instalacji będzie tym korzystniejszy, im więcej energii będzie zużywanej w budynku na bieżąco.

Więcej na temat kosztów i korzyści z inwestycji fotowoltaicznej znajdziesz na stronie CZY FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA?.

Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki

Prywatna instalacja fotowoltaiczna choć stanowi atrakcyjną, zieloną alternatywę dla energetycznych gigantów produkujących prąd w wyniku spalania węgla, wciąż może stanowić wyzwanie finansowe. Dlatego zachęcamy do skorzystania z różnych form finansowania oraz bezzwrotnych dotacji dla osób fizycznych, które oferują banki, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz programy miast i gmin.

Firma PVTEC Tarnów oferuje pomoc w uzyskaniu dotacji do inwestycji fotowoltaicznej w ramach programu „Mój prąd” oraz z Urzędu Miasta Tarnów.

Więcej na temat możliwości uzyskania finansowania przeczytasz na stronie FINANSOWANIE.

Gdzie działamy

Ekipy naszych certyfikowanych instalatorów OZE działają na terenie następujących województw: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i śląskie. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie koło Tarnowa (woj. małopolskie).

Jak wygląda współpraca z nami

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Na podstawie rocznego zużycia prądu w Twoim domu lub gospodarstwie zaproponujemy odpowiednie rozwiązania fotowoltaiczne.  Zajmiemy się nie tylko montażem i uruchomieniem instalacji, ale także pomożemy wypełnić wniosek o dofinansowanie oraz zgłosimy Twoją instalację do zakładu energetycznego.

Więcej na temat naszej firmy przeczytasz na stronach KIM JESTEŚMY?HISTORIA,  REALIZACJE oraz REFERENCJE.

Masz pytania?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z tą inwestycją. Umów się na spotkanie lub rozmowę.

Etapy realizacji zlecenia

WSTĘPNA, BEZPŁATNA KONSULTACJA

Zadzwoń i dowiedz się jakie rozwiązania fotowoltaiczne są optymalne dla Twojego domu i jaki będzie ich koszt.

WIZUALIZACJA I OFERTA

Zobacz swoją instalację fotowoltaiczną na ekranie komputera i zapoznaj się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb.

UMOWA

Podpisz z nami umowę na montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej zgodnej z wybraną przez Ciebie ofertą.

WIZJA LOKALNA

Czas na dokładne oględziny dachu budynku lub gruntu, gdzie zamontujemy Twoją instalację fotowoltaiczną.

PROJEKT I INNA DOKUMENTACJA

Sporządzamy projekt instalacji. Zgłaszamy instalację do zakładu energetycznego i pomagamy uzyskać dofinansowanie.

MONTAŻ I ODBIÓR INSTALACJI

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do montażu i uruchomienia instalacji.

SATYSFAKCJA I UŻYTKOWANIE

Oszczędzaj na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia działania ekologicznej instalacji fotowoltaicznej.

Co o nas mówią

 • 5 star review  Robota sama się broni, profesjonalnie wykonana instalacja, bardzo dobry kontakt. Polecam

  thumb Grzegorz Burdek
  24 października, 2020

  5 star review  Dobra i fachowa obsługa na każdym etapie. Terminowość. Świetny kontakt. Konkurencyjna cena. Podsumowując - bez obaw godna polecenia firma! Ja jestem bardzo zadowolony.

  thumb Wojciech Trojanowski
  31 maja, 2021

  5 star review  Firma godna polecenia, montaż bardzo sprawny i czysty jak również estetyczny, panowie zwracają uwagę na szczegóły, dokładnie wyjaśnili działanie aplikacji pozwalającej kontrolować pracę instalacji. Terminowe wykonanie pracy, idealny kontakt. Cena zadowalająca, instalacja pracuje prawidłowo. Jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tej firmy. Gorąco polecam!

  thumb Malgorzata Ropska
  19 marca, 2021
 • 5 star review  Firma godna polecenia. Kontakt od samego początku do końca realizacji rewelacyjny!! Ekipa montażowa jest ŚWIETNĄ wizytówką tej firmy. Młody, zgrany i profesjonalny zespół ! Polecam!!!

  thumb EKO Edido
  25 stycznia, 2022

  5 star review  Polecam gorąco i słonecznie 🙂 Już na etapie wyceny pełen profesjonalizm, pomoc w obsłudze z dostawcą energii. Montaż estetyczny i ekspresowy, ekipa zgrana, po pracach wszystko pięknie wysprzątane. Pomoc przy przygotowaniu się do wniosku Mój Prąd... no same plusiki.

  thumb Kasia F
  11 października, 2020

  5 star review  Instalacja zgodnie z ustalonym terminem ,szybko sprawnie, wszystko działa.

  thumb Paweł Juza
  11 listopada, 2020
 • 5 star review  Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej, profesjonalne wykonanie montażu instalacji, polecam firmę PVTEC POLSKA SP. Z. O. O. wszystkim zainteresowanym.

  thumb Andrzej Wałęga
  1 grudnia, 2020

  5 star review  Polecam. Szybko i profesjonalnie! Fachowe doradztwo i kompleksowe wykonanie 🙂

  thumb Krzysztof Piwowarski
  20 listopada, 2021

  5 star review  Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu. Począwszy od audytu, poprzez projekt oraz wycenę, aż do montażu (z dbałością o najmniejszy, pozornie mało istotny, szczegół) i uruchomienia instalacji. Dodatkowo wszystkie formalności, uzgodnienia, wnioski do ZE biorą na siebie. Szczerze polecam.

  thumb Paweł MLECZKO
  6 października, 2020
 • 5 star review  Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo dobry kontakt. Pomoc przy wyborze na najwyższym poziomie. Efekt końcowy rewelacyjny. Wybór tej firmy to był strzał w dziesiątkę!!! GORĄCO POLECAM 🙂

  thumb Gosia Korta
  15 grudnia, 2021

  5 star review  Profesjonalny,szybki i czysty montaż oraz bardzo dobry kontakt z firmą.Polecam w 100%.Wszystko działa jak należy.

  thumb Alek Michał
  6 kwietnia, 2021

  5 star review  Firma PVTEC godna zaufania i polecenia. Bardzo profesjonalna, rzetelna informacja. Doskonałe doradztwo, indywidualne i bardzo elastyczne podejście do klienta. Wszystko działa perfekcyjnie.

  thumb Grażyna Gąsior
  5 kwietnia, 2022

Masz pytania odnośnie paneli fotowoltaicznych?